Published On: 20 Tetor, 2016

O Milaim lej romuzet, po trego kush i hartoi listat e vrasjeve dhe kush vrau pa lista

 

 

Ali Jashanica

 

Milaim Obria edhe ti shumë e dushkun e shpërndave. Bekim Femiu i ndjerë, me 1991 në shpi të Adem Demaçit pat thënë ,,, (..) thënë, me i pas bythet populli jonë të trimave që se lëshojnë vendin e punojnë e luftojnë për vendin tonë, si i kemi fjalët e mëdhaja, krejt ndryshe do ti kishim punët. Po, bëjmë ojna e knojna, kemi me dal krejt Laroja …. edhe ti Milaim me atë gisht tuboj faktet dhe Antonat bashkë, dhe është koha ti dëshmoni të gjitha këto çka po shkruani dhe deklaroheni, si dëshmitar të Drejtësisë, thjesht ndaj kriminelëve që vranë bashkëkombësit e vet, me lista e pa lista… është koha të ndriçohen dhe të dënohen krimet… e nuk është koha e mizave as e romuzave o Milaim Zeka.

 

 

 

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...