Published On: 5 Maj, 2016

O Kadri Veseli, rrëfe për skuadrat e vdekjes, rrëfe për krimet dhe tradhtitë!

Një portret i shpifur nga televizioni Klan, na shtyn të bëjmë një bilanc tjetër, atë të munguar në këtë rast, të figurës së Kadri Veselit.

Ai po promovohet si një hero, si një njeri me të kaluar të madhërishme që para vetes e kishte vetëm Hashim Thaçin, që po e pengonte të ishte i njohur dhe popullor.

Madje ai tha se nuk kishte besuar se do të ishte në ballë të UÇK-së!

Po ku ke luftuar o Kadri ti që ti qëndroje në ballë UÇK-së!?

Të vetmen gjë që keni bërë ju, ka qenë thurja e intrigave, thurja e poshtërimeve të tjetrit dhe mbjellja e gjithë kësaj katrahure fizike, psikike, dhe të dështimit total të Kosovës.

Sipas rrëfimit të tij, ai ishte njeriu ndërmjet engjëllit dhe djallit, dhe se të gjithë ata që e kanë akuzuar janë burracakë!

Por, ti fol e rrëfe se kush i bëri vrasjet politike, të gjitha u kryen ende para pavarësisë, para shuarjes së SHIK-ut!

Trego kush e vrau Ahmet Krasniqin, ti kishe atëherë informacione dhe ke tani, ti kishe informacione kush e vrau Ilir Konushecin, Enver Malokun, Xhemail Mustafën, dhe dhjetëra e dhjetëra ushtarakë, luftëtarë, gjatë dhe pas luftës, atdhetar dhe aktivistë të LDK-së, që të gjithë të vrarë për çështje politike.

Por, ju nuk e keni vetëm këtë barrë, ju e keni, edhe përgjegjësinë pse ndodhën edhe vrasjet e vrasësve. Sot, skuadrat tuaja të vrasjes, të SHIK-ut, janë gjysmë, sepse gjysmën prej tyre e keni vrarë, në një mënyrë apo tjetër.

Por, aq shumë kanë vrarë skuadrat tuaja të vdekjes, sa kanë mbetur mjaft dëshmitarë, që sot ta zbulojnë të vërtetën.

Ti ke fuqizuar krimet si ato të Azem Sylës, ti me SHIK-un, ke ndihmuar pasurimin e tyre, ti ke zhvatur me të gjithë ata Kosovën dhe shtetin, rasti i Azem Sylës, po tregon të vërtetën dhe fytyrën tuaj, të të gjithëve të krimeve të organizmit! GAZETA SHQIPTARI.EU

LEXONI edhe:

http://www.shqiptari.eu/shokuese-kadri-veseli-80-te-shqiptareve-do-te-ikin-tani-serbia-na-ka-invaduar/

 
Displaying 1 Comments
Have Your Say
  1. Xhafer Leci thotë:

    Për gjithçka që shkruan tek ky shkrim pajtohem. Vetëm një jo: SHIK-u për mua nuk është shue, ai vazhdonë punën. Do të gëzohësha sikur SHIK-u, të punonte për të mirën e vendit dhe popullit tonë, ashtu siç bëjnë të gjitha sigurimet sekrete të vendeve të rajonit.Njerëzit e SHIKut i kemi gjithku, edhe këtu në Facebook. Pa ndihmesen e Shikut kurr nuk do kishim kaq shumë, vrasje, krime, abuzime e shumëçka tjetër, që mjerisht janë duke e dëmtuar vendin dhe popullin tonë.

    Përgjigjiuni
    Pelqej(7) Nuk Pelqej(0)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...