Published On: 26 Mars, 2016

O banditë, çdo ditë më gjeni në Drenas – ejani!

  • Sulmohet bashkëpunëtori i një asambleisti të PDK-së, në Drenas!

 

Asambleisti i Komunës së Drenasit Xhavit Drenori, ka reaguar pas një incidenti i cili i ka ndodhur mbrëmë një nga bashkëpuntorëve të tij. Drenori thotë se në orët e mbrëmjes së djeshme i është sulmuar një bashkëpunëtor e tij, njofton gazetablic.com

Sipas këtij asambleisti, sulmi është kryer jo në adresen e duhur, andaj ai bën thirrje publikisht se adresa e vërtetë është vetë ai.

“UNË JAM ADRESA E VËRTETË o ju banditë, ÇDO DITË MË GJENI NË DRENAS – EJANI!”, shkruan Drenori.

Ky është reagimi i Drenorit:

Mbrëmë u aktivizuan “njerëzit e natës” dhe pas darkës në rrugë për në shtëpi e sulmuan fizikisht njërin nga bashkëpunëtorët e mi.

Ishte ora 19:00 e mbrëmjes së kaluar, kur tre persona të pa njofshëm, pa i treguar motivin dhe arsyet, e sulmuan fizikisht si bishat Kolegun duke i shkaktuar lendime trupore.

Ata maskarënjë, nëse e kanë pasur për qellim frikësimin tim apo të bashkëpunëtorëvë të mi, atëherë adresen mbrëmë e gabuan. Unë jam adresa e vërtetë e demaskimit dhe denoncimit të krimit në Drenas, sepse qytetarët e Drenasit me votën e tyre me kanë dhënë këtë mandat.

Keqbërësit që kryen aktin e shëmtuar mbrëmë do të pendohen, sepse ata, me ose pa vetëdije kanë kryer thjeshtë një “urdhër” të njërëzve të krimit, gishtin drejt tyre tashmë e kanë drejtuar edhe shumica e qytetarëve të Drenasit, sepse me veprimet e tyre korruptive dhe kriminale po u’a shkatërrojnë edhe ëndrrat e fëmijëve tanë.

UNË JAM ADRESA E VËRTETË o ju banditë, ÇDO DITË MË GJENI NË DRENAS – EJANI!

dd
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...