Published On: 30 Shtator, 2016

O Agim Çeku, hala nuk e ndalët biznesin me statusin e veteranëve a?

 

O Agim Çeku komandanti, i të gjithë komandantëve, a po ju shiten certifikatat e veteranëve hiq? Kam ndigju se ju ka ra puna, biznesi këto ditët e fundit.

Ma zi i murrët në qafë veteranët e vërtetë se për këta “luftëtarët” e 3-4000 eurove që kanë ndejtë edhe në plazhet e Durrësit dhe Ulqinit kush po mërzitet.

 

Naim Miftari

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...