Published On: 28 Prill, 2016

Nxënësit e gjimnazit Sami Frashëri në Prishtinë shkojnë me armë në shkollë (Video)

Me prokurorë patën punë edhe dy nxënës të mitur të gjimnazit Sami Frashëri. Të martën atyre u ishin zënë armë zjarri në klasën 10/5, njofton Klan Kosova.

Dikush nga nxënësit e tjerë i kishte pa revolet dhe kishte njoftuar drejtorin Ilmi Reçica.

Armët nuk ishin të mbushura, megjithatë nxënësit ishin shqetësuar. E për këtë  drejtori nuk i bënë fajtor vetëm fëmijët që posedonin revole.

 

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...