Published On: 6 Korrik, 2017

Nxënësi masakron mësuesin e tij (FOTO)

Një 18 vjeçar ka ushtruar dhunë të tmerrshme ndaj  ish- mësuesit të tij. Ngjarja e cila ka terrorizuar komunitetin ka ndodhur në Hull në Angli.

Christian Dawson u la i verbër për 24 orë pas sulmit më këmbë nga 18- vjeçari.

Lucas Mikoliunas, i cili e sulmoi ish- mësuesin e tij teksa ky i fundit ishte duke ecur. Dawson nuk e ka para agresorin kur e ka qëlluar dhe e ka mësuar kur ka dalë nga spitali.

Mësuesi ka bërë denoncim në polici lidhur me ngjarjen dhe adoleshenti është arrestuar.

40 – vjeçari i është nënshtruar disa operacioneve pasi ka marrë dëmtime serioze në fytyrë dhe në trup.

Kuvendi i Gjilanit miratoi emrimin e rrugës: "Mërgimtarët e Gjilanit" në shenjë nderimi e falënderimi për kontributin e juaj për Lirinë, Pavarësin dhe Republikën! #Mirësevini n'shpi!
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...