Published On: 18 Shkurt, 2016

“Nxehet fort” Zafir Berisha e quan “rrugaç” Hashim Thaçin!

Deputeti i Nismës për Kosovën Zafir Berisha, duke njoftuar edhe njëherë se Opozita nuk do të lejojë që Hashim Thaçi të zgjidhet president i vendit, e ka quajtur këtë të fundit “rrugaç”, duke thënë se këtë e ka kuptuar qe disa vite, raporton GazetaBlic.

Shiko se ç’shkruan ai në plotni:

Nesër vazhdojm me angazhimet tona për ta bllokuar qeverin kuislinge dhe projektet e saj antikushtetuse si dhe tendencat që një ,, rrugaqë,, të zgjidhet presidentë i venditë.
Se H.TH është ,,rrugaqë, këtë ka vite që un e kam kuptuar, por dje u bë mir që e hoqi maskën vetë dhe tregoj fytyrën e vertet prej maskarai.
Nëse dikush e ka derdhë një pik djerës për kët vend nuk nënkupron se e ka të drejtën me ofendu qytetarin dhe me lozën me fatin e vendit si me top futbolli.
Z.B

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...