Published On: 5 Janar, 2016

Nusja rrihte sistematikisht vjehrrën

  • Një grua 30 vjeçare është arrestuar pasi ajo ka rrahur dhe kërcënuar në mënyrë sistematike vjehrrën e saj.

Policia ka vënë në pranga të renë, në rrugën Jordan Misja në kryeqytet.

E ndaluara është 30 vjeçarja me inicialet E.L, e cila banonte në të njëjtën shtëpi me vjehrrën e saj me inicialet D.L, e moshës 73 vjeçare./Tetovasot/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...