Published On: 15 Dhjetor, 2015

Nusja Afronë (Foto)

Afrona Dika ka vazhduar me publikimin e fotografive, në të cilat ka pozuar me fustan nusërie.

Kësaj radhe ajo ka sjellë një portret të sajin e zbukuruar si një nuse.

Kujtojmë që fotografitë e këtilla nxitën spekulime për një martesë mes modeles dhe këngëtarit Blero.

Porse diçka e tillë u mohua nga burimet e afërta me çiftin, ndërsa edhe vet Blero nuk e konfirmoi një lajm të tillë.

“Nëse do të ketë detaje që do të duam t’i zbulojmë, do ta bëjmë vet”. /telegrafi/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...