Published On: 11 Maj, 2016

Nuri Seferi, Tajsoni shqiptar i gatshëm për meçin e karrierës – Foto

 

Nuri Seferi, boksieri i njohur shqiptar “NURI – Albanian Tyson- SEFERI”, muajve të shkuar bëri përgatitje intensive për meçin e ardhshëm, të radhës Cruiserëight në boks, që është paraparë të zhvillohet në 8 raunda kundër bullgarit Yavor Marinchev në Olten me 21 Maj.
Dhjetë ditë para meçit u përmbushën të gjitha planet e përcaktuara dhe tashti “NURI – Albanian Tyson- SEFERI”, është në formën më të mirë të mundshme.
Me kënaqësi shprehet dëshira e zjarrtë >>NURI “ Albanian Tyson“ SEFERI << që të dalë fitimtar në duelin e ardhshëm.
RTV Syri Blue sot për se afërmi percolli ushtrimet e >>NURI “ Albanian Tyson“ SEFERI << në Burgdorf të Kantonit të Bernit.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...