Published On: 9 Gusht, 2016

Numri i viktimave nga vërshimet në Maqedoni shkon në 22, gjendet kufoma e 11 vjeçarit

Njëmbëdhjetë vjeçari Ivan nga Stajkovci i raportuar si i humbur, konfirmohet se është gjetur i vdekur, njoftojnë nga policia.

Sipas të dhënave të fundit, ka gjurmë dhe të foshnjes 14 muajshe, ku gjatë përmbytjeve ishte në automjetin që lëvizte në qarkoren e Shkupit me babain e tij. Babai arriti të shpëtojë.

Nga policia informojnë se tani për tani nuk ka asnjë informacion për personat tjerë të zhdukur.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...