Published On: 14 Maj, 2016

Numër shumë i madh i njerëzve po protestojnë (Foto)

Mijëra protestues kanë mbërritur në Prishtinë për të protestuar kundër Qeverisë së Kosovës. Qytetarët u janë bashkuar AAK’së dhe NISMA’s për Kosovën për të kundërshtuar dy marrëveshjet e arritura me Malin e Zi e Serbinë.
Zyrtarët e Vetëvendosjes kanë shprehur dyshime se dy partitë tjera mund të organizonin një protestë ku do të merrni pjesë shumë qytetarë. Por, zyrtarët e AAK’së dhe NSIMA’s kanë thënë se kjo do të jetë protesta më e madhe e pasluftës.
z3_1463228129-9706823

z_1463228066-296627

z_1463228117-9396295

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...