Published On: 13 Maj, 2016

Nuk u përmbajta, pas lotëve i thashë Presidentit: Kosova po çlirohet nga zaptuesit e lirisë me emna “heronjsh”

Xhevat Rexhaj

“Durimi që na e fute në edukatë dhe në mendje po del i suksesshëm o President, prej se kemi qeverinë e udhehequr nga LDK-ja kanë fillue me dal për lëndinë kriminelët, dhe krimet po zbulohen nga vet organizatorët e tyre, dhe zbatuesit e tyre.
Sot po akuzojnë njëri-tjetrin ata që ishin bashkë SHTABI i kriminelëve e ma vonë Shtabi i milionerëve, po po ata vet po kallxojnë për njani tjetrin nuk po durohen ma…
E patëm durimin ne shumica e qytetarëve të Kosovës, e me dhimbje e vuajtje sidomos familjarët e bashkëpunëtorëve tuaj dhe ushtarakëve tuaj, por më në fund errësira po ik nga drita, Kosova gradualisht po çlirohet nga zaptuesit dhe pushtuesit e lirisë me emna ” heronjësh” e në realitet persona kriminal… sot folën hapur banditat edhe për vrasjet ndaj Enver Malokut e plagosjes ndaj Sabri Hamitit, ditëve e muajve në vijim dalin edhe tjerat vrasje edhe pse po mundohen ti ndërrojnë emnat e ekzekutuesve, por jo gjaku nuk humbet , pusho në paqe President se durimin e mbajmë tutje, ngase do na sjell në familjen europiane, në gjirin euro-atlantik ku na e nise rrugen me kohë dhe na fute nën sqetullen e çlirimtarëve tanë Shteteve të Bashkuara të Amerikes, Gjermanisë, Anglisë….
Populli çdo ditë e ma shumë po të mban në zemer, po na mungon por edhe nga amshimi kemi rrezatimin tuaj. Sa i Madh mbetesh në shekujt shqiptarë e dardan!

LEXONI edhe:

http://www.shqiptari.eu/shqiptaret-ortodokse-ne-maqedoni-po-kthehen-ne-origjinen-e-tyre/

http://www.shqiptari.eu/faton-ramadani-banda-kriminale-shik-eliminoi-vellezerit-e-mi/

Xhevatrexhaj55

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...