Published On: 18 Tetor, 2016

Nuk pranoi ta puthte në faqe, prezantuesi vendosi të puthte gjoksin e saj (Video)

Një gruaje e cila kishte luajtur Kim Kardashianin në një skeç televiziv – në një nga televizionet franceze – i ishte puthur gjoksi i saj. Dhe kjo e gjitha thuhet se kishte ndodhur kundër vullnetit të saj.

Siç shkruajnë mediat e huaja, përcjell Telegrafi, incidenti ndodhi të premten spektaklin e famshëm televiziv (superioritet Touche à mon Poste!), si pjesë e projektit (’35 orë Baba”).

Dhe siç shtohet më tej, Soraya ishte duke luajtur Kim Kardashianin, në një parodi të grabitjes së saj në Paris. Ndërkaq udhëheqësi i emisionit ishte duke luajtur bravandreqësin.

Dhe kur ajo u “lirua”, udhëheqësi i kishte kërkuar asaj një puthje, si formë “kompensimi”. (Video)

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...