Published On: 7 Prill, 2016

Nuk ndodhë çdo ditë, gol spektakolar nga 60 metra (Video)

Një gol spektakolar është shënuar në Peru këtë javë, në takimin në mes të Real Garcilaso dhe Cesar Vallejo.

Goli i parë i këtij takimi u shënua nga Marcio Valverde i Garcilasos nga rreth 60 metra.

Shikojeni atë më poshtë. /Gazeta Blic/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...