Published On: 7 Prill, 2016

Neymar: E dua këtë futbollist te Barcelona

  • Ylli i Barcelonës, Neymar ka deklaruar se dëshiron të luajë bashkë me Paul Pogban e Juventusit.

Talenti francez prej kohësh është i lidhur me transferimin në “Camp Nou”. Neymar thotë se Pogba është lojtar i madh, dhe ai mendon se francezi do të përshtatej tek ‘Balugranat”.

“Ai është një lojtar i ri dhe unë vërtetë dua të luajë me të. Unë mendoj se ai do të përshtatej mirë në Barcelonë”, ka thënë Neymar.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...