Published On: 26 Maj, 2017

“Nuk mendoja se do ishte buzëqeshja e fundit!” Mesazhi prekës i deputetit dhe mikut të ngushtë të Kadelit

  • Ndarja nga jeta e deputeti të Parlamentit të Shqipërisë, Gjovalin Kadeli ka sjellë reagime nga miq, kolegë e të afërm të tij.

Njëri prej miqve më të ngushtë në partinë ku Kadeli ishte deputet, LSI-në, Petrit Vasili ka shprehur ngushëllimet për mikun e tij, i cili është gjendur pranë edhe para largimit për një mjekim, më të mirë në Itali. “Lajmi per mikun e shtrenjte Gjovalin na thau zemren. E percolla dhe buzeqeshja e tij perpara se te hipte ne avion nuk mendoja kurre se do te ishte e fundit. Do te kemi ne mendje gjithe jeten miku yne i dashur”, shkruan Vasili. /Gazeta Express/

Kuvendi i Gjilanit miratoi emrimin e rrugës: "Mërgimtarët e Gjilanit" në shenjë nderimi e falënderimi për kontributin e juaj për Lirinë, Pavarësin dhe Republikën! #Mirësevini n'shpi!
A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...