Published On: 8 Korrik, 2017

Nuk kanë të ndalur tërmetet në Maqedoni, goditet edhe Struga

Një tërmet sa po ka goditur qytetin e Strugës. Tërmeti ishte me magnitudë 3.9 të shkallës Rihter.

Tërmeti është ndjerë edhe në pjesët tjera të Maqedonisë perëndimore.

Kohëve fundit, mijëra tërmete kanë goditur Maqedoninë, më saktësisht rajonin e Ohrit.

Kuvendi i Gjilanit miratoi emrimin e rrugës: "Mërgimtarët e Gjilanit" në shenjë nderimi e falënderimi për kontributin e juaj për Lirinë, Pavarësin dhe Republikën! #Mirësevini n'shpi!
A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...