Published On: 1 Prill, 2016

Nuk ka më heronj se shqiptarët. Ja shqiptarët si ndesheshin me policinë serbe, duarthatë! Zgjohuni! (Video)

Një video e sjellë nga Albanian Real Facts of Life, vë në dukej guximin e pa shoq të shqiptarëve, që forcave serbe të armatosura gjer në dhëmbë, të ndesheshin me ta duarthatë. Heronjtë e vërtetë. Nuk ka më heronj se shqiptarët. Zgjohuni. /Shqiptari.eu

mars 1998
në Deçan kanë bërë me dije se gjatë sulmit terrorist serb në Gllogjan janë vrarë Gazmend Hysen Mehmetaj (19) dhe Agron Nimon Mehmetaj (20), të dy nga Gllogjani, trupat e pajetë të të cilëve gjenden në morgun e spitalit të Gjakovës.
Po në këtë aksion është plagosur Rasim Himë Haradinaj (40) nga i njëjti fshat, i cili është shtrirë për mjekim në spitalin e Gjakovës.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...