Published On: 4 Tetor, 2016

Nuk i reziston dot, edhe Alma Bektashi bën operacion plastik

Këngëtarja Alma Bektashi, është një nga zërat më të mirë shqiptar,gjithashtu është edhe profesoreshë në fakultetin e arteve.

Prej vitesh Alma është pjesë e jurisë në “The voice of Albania”, ndërkohë që këto ditë është bërë edhe me shtëpi të re.

Por të gjitha këto duket se nuk i kanë mjaftuar Almës, pasi ajo këto ditë ka bërë edhe një ndërhyrje estetike.

Magazina.al, ka mësuar se Alma tashmë ka bërë një ndërhyrje dhe ka rregulluar hundën.

Ky ndryshim i saj estetik pritet të vihet re që me daljen e saj të parë në publik./Magazina.al/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...