Published On: 2 Janar, 2016

Nuk duron më, e lë Barcelonën për Liverpoolin

Portieri i Barcelonës, Ter Stegen duket se përfundimisht e ka vendosur largimin nga skuadra katalonase.Portieri është lodhur nga banka rezervë në pjesën më të gjatë të edicionit duke vendosur largimin nga Barca që në janar.

Ter Stegen thuhet se ketë bisedime të avancuara me Liverpoolin dhe se në janar pritet transferimi itij te Reds. Ter Stegen është mjaft i preferuar nga Klopp dhe se të njëjtin e kishte kërkuar në skuadër edhe në kohën kur ishte trajner i Dortmund.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...