Published On: 24 Prill, 2017

Nuk do ta besoni çfarë thotë Zidane për Leo Messin

Zidane ka përgëzuar Leo Messin për paraqitjen në “Bernabeu” dhe arritjen e 500 golave me fanellën e Barcelonës

Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane, ka gjetur kohë ta përgëzojë Leo Messin për paraqitjen e mrekullueshme në “Santiago Bernabeu” ku shënoi dy gola.

Argjentinasi tronditi “Bernabeun” duke shënuar golin e tri pikëve në fund të sfidës, që përfundoi 3:2.

“Duhet ta përgëzojmë atë, kaq. Kishte raste dhe shënoi”, tha fillimisht Zizu.

“Kjo humbje nuk do të ndryshojë asgjë, do të luftojmë deri në fund të sezonit. La Liga ende varet nga ne”, shtoi Zidane. /Express/

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...