Published On: 19 Prill, 2016

Nozy i çmendur: Nuk të lëshoj të dalësh pa bërë seks 19 herë në natë (Foto)

Reperi i njohur Rigels Rajku (Noizy) është komentuar sërish për një foto në shtrat me një femër, e cila është balerina Kristjana, e cilësuar ndryshe si adoleshentja e klipeve hot.

Ajo është vetëm 18 vjeçe, njihet me emrin e artit Kristjana Saxobeat dhe ka bashkëpunuar me Noizy-n si figurante e disa klipeve të tij.

E mesa duket se ata nuk ndajnë vetëm punën bashkë, por edhe shtratin. Sapo ka filluar të qarkullojë një montazh fotosh nga “Vip-at e Bllokut”, ku përveç selfies së tyre, zbulohen mesazhet private që kanë shkëmbyer në viber, para aktit seksual që kanë konsumuar në shtëpinë e tij.

Në bisedën mes tyre, Noizy e josh balerinën me fjalët: “Çdo heqësh me 19… S’do ecësh më.”. Duket se balerina e ka kuptuar shpejt për çfarë stilesh dhe intensitetin e akteve seksuale brenda natës, pasi duke qeshur e ka miratuar: “Si herën e parë? A, do paralizohem”.

Për më shumë lexoni bisedën mes tyre në viber.

nn_1460979528-7436141-3

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...