Published On: 25 Shtator, 2016

Nora Istrefi me 0 pikë, por ja si pranohet në Fakultet (Video)

Konkurset e aplikimit për punë e shkollim, tashmë janë bërë veç një “improvizim”. Të fortit e ata që kanë lidhje familjare kalojnë pa problem. Edhe këngëtarët kosovar po gjejnë mundësinë të pranohen në Universitetin e Prishtinës “Hasan Prishtina”, shkruan Gazeta Fjala. Nora Istrefi është pranuar kështu në fakultetin e Edukimit Fizik dhe Sportit, pavarësisht se pikët në testin e maturës i figurojnë 0, e suksesi më i ulët se i konkurentëve të tjerë. Në dokumentin e siguruar, shihet se Nora Istrefi ka zënë vendin e dytë në listën e pranimit, duke i lënë poshtë konkurentët e tjerë më pikë më të larta në testin e maturës dhe në sukses. Video më poshtë shihni provat e këngëtares në fakultet.

Video:
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...