Published On: 30 Maj, 2016

Nona madrilene çmend Facebook-un: Hala Madrid (VIDEO)

Nje video e publikuar ne faqen Jeta Osh Qef, ku shfaqet nje gjushe teksa ben tifo per Real Madrid, po cmend web-in.

Sic mund ta shihni edhe ne videon e meposhtme ajo shrpehet” “Por La Undecima” dhe “Hala Madrid”, shprehje tipike te tifozeve te cmendur madrilene. /Opozita.com/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...