Published On: 15 Janar, 2016

Nolito gjithnjë më afër Barcelonës

  • E ardhmja e Nolitos, është gjithnjë më larg Celta Vigos dhe më afër Barcelonës.

Sipas Mundo Deportivo, katalunasit brenda javës pritet t’ia paraqesin ofertën e tyre Celtas.

Gjithashtu thuhet se edhe Nolit është njoftuar nga presidenti i klubit se marrëveshja mund të vij brenda pak ditësh, kështu që ai të fillon të bëhet gati për klubin e ri.

29-vjeçari parapëlqehet shumë nga trajneri i Barces, Luis Enrique, i cili e shikon spanjollin të nevojshëm për sulmin e tij.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...