Published On: 14 Shtator, 2016

Noizy sonte do ta kalle Ferizajin , ja ku do të këndojë (FOTO/VIDEO)

Incidentet e fundit mes Noizyt dhe Cozmanit nuk do ta ndalin këngëtarin nga Shqipëria i cili edhe vet e paralajmëroi në Instagram se do të këndoj ë Ferizaj. Noizy sonte do të këndojë në COCO CLUB ku gjithashtu sipas organizatorëve në kuadër të kësaj mbrëmje të madhe do të lansohet brendi i ri i cigareve TROKADERO

“Pas përleshjes në Prishtinë që ndodhi sot sipas lajmeve të fundit Reperi i Njohur nga Shqipëria “NOIZY” sipas të gjitha gjasave parashikohet se manifestimi që është Organizuar për Sonte në Coco Club do vazhdoj të mbahet në menyrë Superiore pa incidente. Njëkohësisht do të Lansohet Brendi i Rrij i Cigareve TROKADERO DIAMOND TECH” shkruan organizatori i COCO CLUB

Siç mësohet Noizy sonte do të jetë në Ferizaj që nga ora 12 e natës ku edhe do të nis mbrëmja në COCO CLUB.

14202830_10154364808551708_2036743912_o14303819_10154364808606708_1371052009_o

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...