Published On: 13 Shtator, 2016

Noizy kontrollohet në zonën e Rentgenit

Reperi nga Shqipëria Noizy, i përcjellur nga mjekët në QKUK, ka hyrë për t’u fotografuar në zonën e Rentgenit, njofton Klan Kosova.

Noizy ka mbetur i plagosur pas të shtënave me armë zjarri mes tij dhe Babastars, rreth orës 17:00 tek parkingu i hotelit “Swiss Diamond” në Prishtinë.

14328856_10157436738145015_1797873024_n 14341635_10157436738095015_1203625278_n

14330899_10205143543068475_1968648499_n

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...