Published On: 18 Shtator, 2016

Noizy gënjeu? Ai ishte në Bern, por iu ndalua të performonte!? (Video)

Vazhdojnë telashet për liderin e OTR, reperin nga Shqipëria, Noizyn.

Noizy dje u planifikua të performonte me Encën në Bern të Zvicrës në një nga klubet shqiptare të natës.

Por, ai anuloi performancën e tij, me arsyetimin se aeroplani nga Viena për në Zvicër është anuluar.

image

Kjo, duket të ketë qenë një gënjeshtër e reperit.

Mësohet se Noizy nuk është ngjitur në skenë për të performuar edhe pse ishte prezent në Bern, për shkak se atij i është ndaluar një gjë e tillë, nga të afërmit e një të përfshirëve në përleshje, shokut të Cozmanit, Albert Krasniqit, i cili gjendet ende në paraburgim.

 Noizy është kthyer dhe nuk ka performuar, teksa ai pritet të kthehet në Shqipëri ku do të vazhdojë me angazhimet e tij të karrierës pas incidentit me reperin Cozman në Prishtinë. /Telegrafi/
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...