Published On: 28 Prill, 2017

Noizy dhe Zaimina do paguanin miliona që kjo FOTO e tyre mos të publikohej

  • As ata vetë nuk e dinë egzistencën e kësaj fotoje, do habiteni… Zaimina ka qenë dhe mbetet një seks simbol i Shqiperisë sikurse dhe Noizy një ndër reperat me të paguar dhe të kërkuar të momentit.
  • Sot ata kujdesen për çdo detaj në “look”-un e tyre por vite më parë jo dhe aq, pasi tek fotoja me poshtë shihen ndryshe dhe jo në top formë.

Askush nuk e mendonte se dikur Noizy dhe Zaimina kishin relata të mira bashkë por tek kjo foto e publikuar nga intv.al tregon se Noizy dhe Zaimina dikur shoqëroheshin bashkë./intv.a/

Image

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...