Published On: 30 Shtator, 2016

Noizy: A të kujtohen ndopak momentet, Enca: Kam probleme me memorien! (Foto)

Enca dhe Noizy janë dy emrat më të përfolur kohët e fundit të skenës sonë muzikore.

Ata ishin vazhdimisht në qendër të mediave edhe rreth një romance të mundshshme, por që dyshja asnjëherë nuk e pranoi.

Së fundi, Noizy ka paralajmëruar se së shpejti do të publikon projektin e ri, transmeton Telegrafi.

Madje, reperi ka zbuluar edhe disa vargje të kësaj kënge, e cila do t’i kushtohet dashurisë.

“A të kujtohen ndopak momentet kur ishim bashkë”, si dhe “kur thonim kurrë skena mu nda. Ja pra ku jemi tash u bo një kohë që nuk jemi pa”, ka shkruar në Instagram, Noziy.

E këtij mesazhi i është përgjigjur Enca Haxhia duke thënë se ka probleme me memorien. “Pff ti e di që unë që s’jam mirë me memorine”, ka shkruar në Instagramin e Noizyt, Enca. /Telegrafi/

moment

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...