Published On: 12 Tetor, 2016

Njoftim për të pame për Naze Morinën

 

Njoftojmë miqtë, shokët dhe dashamirët se me rastin e vdekjes së nënës sonë Naze Morina nga Polluzha e Rahovecit, hapim të pame me datën 16 tetor 2016, prej orës 9.00 deri në ora 16.00.

E pamja mbahet:

Adresa: Klubi Dardania Areal Bleiche, 4800 Zofingen.

Për informata më të hollësishme mund të thirrni në tel: 076 207 61 52.

Me respekt Hamzë Morina dhe familja e gjerë në Zvicër.

 

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...