Published On: 7 Tetor, 2016

Njihuni me shqiptarin nga Maqedonia të fiksuar pas markës “Versace”

Tabloidi britanik “The Sun” i ka dedikuar një artikull një shitësi makinash. Ai quhet Shenki Maslani, është 30-vjeç dhe jeton në Maqedoni, respektivisht është nga fshati Haraqin.

Arsyeja pse i riu shqiptar ka tërhequr vëmendjen e prestigjiozes britanike është pasioni i tij për firmën e famshme, Versace. Gjithçka që zotëron 30 vjeçari mban firmën e Versaces.

thesun-versace

Shenki në një intervistë per mediat vendase ka treguar për pasionin dhe fiksimin e tij. “Që prej vitit 2009 jam i fiksuar pas Versaces. Sapo bleva gjënë e parë Versace nuk dija të ndaloja më, çdo gjë në shtëpinë time ka kokën e famshme, simbol i firmës italiane. Unazat dhe aksesorët e mi po ashtu janë Versace. Nga dyshemeja e banjës tek çarçafët, apo në kuzhinë madje deri të makinat e mia, çdo gjë mban firmën e Versaces”- ka thënë 30-vjeçari. Siç e shihni dhe në foto, Shenki bën një jetë tepër luksoze.

shenki-versace3

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...