Published On: 31 Maj, 2017

Njihuni me seks-bombën shqiptare që i ka rrëmbyer zemrën kandidatit për deputet të PD-së (Foto)

Ajo konsiderohet një nga vajzat më të bukura shqiptare, ndërkohë që në vitin 2013 ka përfaqësuar Shqipërinë në Miss Universe.
Gjithashtu e kemi parë shpesh bukuroshen Fioralba Dizdari në udhëtim të ndryshme së bashku me partnerin e saj Enri Ceno, i cili gjithashtu nuk është emër i panjohur.

Ceno me profesion jurist është kandidati i 7-të për deputet në listat e qytetit të Durrësit i vendosur nga Partia Demokratike. Në një foto të publikuar nga Fioralba, bukuroshja i dedikon Cenos dashurinë e saj duke e uruar për ditëlindje.

“Gëzuar ditëlindjen për burrin tim, të dua deri në hënë e kthim,”-shkruan Dizdari./Gazeta Express/

Kuvendi i Gjilanit miratoi emrimin e rrugës: "Mërgimtarët e Gjilanit" në shenjë nderimi e falënderimi për kontributin e juaj për Lirinë, Pavarësin dhe Republikën! #Mirësevini n'shpi!
A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...