Published On: 5 Tetor, 2016

Njihuni me “motrën binjake” super seksi të Rita Orës (Foto)

Nëse Rita Ora do pranonte se ka një motër binjake ajo me siguri do të ishte modelja Jasmine Sanders. Format trupore sekse dhe bjonde, këto janë dy tiparet kryesore që e bëjnë atë të ngjajë identik me këngëtaren Rita Ora.

Jasmine ndryshe nga shqiptarja, është produkt i një familjeje me origjinë gjermane e përzier me afro-amerikane.

ritakloon2ritakloon1ritakloon3

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...