Published On: 28 Janar, 2016

Njihuni me kundër kanditatin e kryeministrit Rama

Televizioni News 24 ka dhënë një lajm të befasishëm pak minuta më parë.

Sipas këtij televizioni deputeti Eduart Ndocaj do të kandidojë kundër Edi Ramës për kreun e Partisë Socialiste, gjatë Kongresit që zhvillohet më 19 mars.

Burimi i News 24 pranë Ndocajt, thotë se ky kandidim bëhet për ndryshimin e Partisë Socialiste dhe për të mbajtur premtimet e 2013-s.

Lajmi ne fjale duket vertet i pabesueshem, se pari sepse Ndocaj eshte nenkryetar i Partise Demokristiane dhe jo anetar i Partise Socialiste dhe se dyti sepse ai ka fare pak qe i ka hyre politikes.

Pritet te shihet se cili do te jete reagimi i Partise Socialiste per nje lajm te tille.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...