Published On: 30 Mars, 2016

Njihuni me Kleopatrën, kukullën e seksit më reale se kurrë (Foto 18+)

Është koha të njiheni me Kleopatrën, kukullën më reale të seksit që vjen nga Kina. Kjo është lodra më e re e seksit në Kinë.

Pamja e kësaj kukulle është tejet reale falë një materiali tepër fleksibël me të cilin është krijuar.

Kukulla është 155 cm e gjatë dhe mjaft atraktive për meshkujt në Kinë.

Ajo është pothuajse e vërtetë, si një barbi reale. Ata të cilët do ta blejnë këtë kukull në Kinë, mund të zgjedhin pamjen e saj, duke përfshirë ngjyrën e flokëve, të syve dhe madje edhe llojin e organit gjenital të saj.

Kjo kukull kushton plot 4000 dollarë. Shiheni në galerinë e fotove se si duket.

12895269_10206467636077677_95206071_n

  
12910890_10206467635437661_509586150_n

  
12920408_10153830586953429_631062833474358591_n

  
12920988_10206467635757669_133871885_n

  
12935267_10206467638717743_925647711_n

 

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...