Published On: 28 Prill, 2017

Njihuni me huliganët sllavomaqedonas që e rrahën Ziadin Selën

Këta janë huliganët maqedon nga Kumanova janë përgjegjës për dhunën ndaj Ziadin Selës. Këta menaxhojnë një parking në qendër të qytetit të Kumanovës dhe disa lokale!, transmetojnë mediat nga Kumanova. SHQIPTARI.eu

#shpërndaje

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...