Published On: 7 Mars, 2016

Njihuni me enveristët, ja si nderojnë me grushtin komunist tek varrezat e Jasharajve

“Anëtarët e Frontit Enverian Erald Selca, Xhemë Gjura, Nehat Duraku e Dashamir Alliu! Lavdi Luftës së UÇK-së, rroftë Shqipëria”, thuhet në lajmine transmetuar nga mediat elektronike.

 
Displaying 5 Comments
Have Your Say
 1. Supersuper thotë:

  Nje fjale e vjeter latine thot : HOMO HOMIN KOMUNIST EST……….

  Përgjigjiuni
  Pelqej(0) Nuk Pelqej(0)
 2. Enver Hoxha thotë:

  Ne Enveristat e kemi per obligim nga nena Rusi me zhduk faren e flliqur te shqiptarizmit.Rrofte Enveri,ne krye me Stalinin.Tri luftera ua zhvilluam,pritni edhe tridhjete te tjera radhazi.

  Përgjigjiuni
  Pelqej(0) Nuk Pelqej(1)
 3. Mustafe-Shabani thotë:

  Llymi i kombit dhe njerezimit.
  Te gjithe ata te cilet perkrahin ideologjit e vdekura siq ishte ajo e transportuar nga Rusia ,gjasojne ne shpirterat e shtrigave te cilet pese gjashte shekuj pas krishtit depertuan ne trojet tona etnike

  Përgjigjiuni
  Pelqej(2) Nuk Pelqej(5)
  • Kush Jam? thotë:

   Kush jane ata shpirtera shtrigash qe paskan ardhur 5-6 shekuj pas Krishtit “Mustafe Shababni”? emeroji, mos te pandehin njerezit dicka tjeter.

   Përgjigjiuni
   Pelqej(0) Nuk Pelqej(1)
 4. sefedin krasniqi thotë:

  Këta janë enveristat më të mirë sepse me gjestet e tyre tregojne kush janë. Cka të bëjmë me enveristat e fshehur dhe neveritës?

  Përgjigjiuni
  Pelqej(8) Nuk Pelqej(3)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...