Published On: 23 Gusht, 2016

Njihuni me djaloshin i cili është shndërruar në pemë, për shkak të një sëmundje të rrallë (Foto, +18)

Shtatë vjeçari ka gjendje të rrallë të lëkurës e cila mbulon duart dhe këmbët e tij me lytha të forta që duken sikur rrënjë peme.

Një gjendje e rrallë po kthen duart dhe këmbët e shtatë vjeçarit në pemë, shkruan Daily Mail.

 Ripon Sarker nga qyteti Thakurgaon, në Bangladesh vuan nga epidermodysplasia verruciformis, e cila shkakton ndjeshmërinë e parregullt të papillomavirus-it(HVP), e cila shkakton rritjen e lythave të egra.
Djali ishte pranuar për herë të parë për trajtim në spitalin Dhaka, me 20 gusht, pasi familja e tij nuk ishte në gjendje të mirë ekonomike, transmeton KosovaPress.

1

2

3

4

5

6

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...