Published On: 12 Gusht, 2017

Njësia Speciale ‘pushtoi’ mbrëmë klubin e natës ‘ZoneClub’ në Prishtinë (Foto)

  • Njësia Speciale e Policisë së Kosovës mbrëmë ka zhvilluar një aksion për kapjen e një grupi kriminal në klubin e natës ‘ZoneClub’, i cili ndodhet në rrugën Prishtinë-Ferizaj.

Njëri nga menaxheret e këtij klubi të natës ju drejtua pjesëmarrësve me fjalët, se janë urdhëruar nga policia ta ndalin muzikën, pasi dyshohej se brenda ishin disa persona që kanë kryer krime të rënda.

Policia ka marrë pronarët e këtij klubi dhe ka kërkuar nga të gjithë pjesëmarrësit të bashkëpunojnë me ta, raporton lajmi.net.

Po ashtu, pjesëmarrësit janë bastisur nga policia në dalje të këtij lokali të natës.Image may contain: 2 people, crowd and indoor

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...