Published On: 18 Mars, 2016

Njerka vret fëmijën 4 vjeçar, e përvëlon

  • Një djalë i moshës 4 vjeçare u gjet i vdekur në ujë të përvëluar, pasi njerka e tij kishte zgjedhur atë mënyrë për ta dënuar – duke e futur në ujë të përvëluar, njofton Independent, transmeton Gazeta Express.

Anna Ritchie, 25 vjeçare, është arrestuar dhe akuzuar për vrasjen e djalit 4 vjeçar.

Policia në Ohio në mëngjesin e së mërkurës, e kishin gjetur fëmijën pa shenja jete të futu në vaskë me ujë të përvëluar.

Megjithatë, Ritchie  i ka thënë policisë se ajo e kishte dënuar për një veprim që e kishte bërë një natë më parë. /GazetaExpress/

Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...
Loading...