Published On: 28 Shtator, 2016

Njeriu më i pafat: E pickon sërish merimanga… në penis

Një 21-vjeçar nga Australia është cilësuar si njeriu më i pafat në vend pasi e pickoi merimanga për herë të dytë në penis.

21-vjeçari po përdorte një tualet portativ, kur u pickua nga merimanga helmuese.

Një incident i ngjashëm i ndodhi pesë muaj më parë.

Jordan tha se është pickuar pak a shumë në të njëjtin vend.

“Isha ulur në tualet dhe ndjeva pickimin si herën e parë. Nuk e besoja që po ndodhte sërish. U ula poshtë dhe pashë ca këmbë të vogla”.

Ai tha për BBC se pasi e pickoi merimanga për herë të parë, vendosi të bëjë kujdes me tualetet portative.

“Tualetet ishin pastruar atë ditë ndaj u futa. Pashë mirë poshtë dhe u ula. Ajo që mbaj mend më pas ishte se isha përthyer nga dhimbjet”.

Kolegët e tij e dërguan në spital.

Spitali në Sidnei nuk bëri komente për ngjarjen, duke cituar si arsye privacinë e pacientit.

Jordan ka dalë tani nga spitali dhe do kthehet në punë.

Ai thotë se nuk do përdorë më tualtet portative.

Merimanga shpinëkuqe është e ngjashme me vejushen e zezë.

Pickimi i saj shkakton dhimbje të forta, djersitje dhe të vjella.

Edhe pse ka pasur raste kur ka shkaktuar vdekje, asnjë i tillë nuk është regjistruar që kur u gjet anti-helmi në vitin 1956.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...