Published On: 30 Mars, 2016

“Njeri që flen ma shumë hala s’kam pa”, Cana tallet me Lenjanin

Lorik Cana ka bërë shaka me bashkëlojtarin e tij të Kombëtares Shqiptare dhe Nantes, Emir Lenjani.

Kapiteni i Shqipërisë, Lorik Cana ka publikuar në Instagram duke u talluar me bashkëlojtarin e tij, Emir Lenjani.

“Njeri që flen ma shumë hala s’kam pa” shkruan Cana, i cili së bashku me kuqezinjtë janë duke u rikthyer nga Luksemburgu.

Kujtojmë se Cana dhe Lenjani janë shokë skuadre edhe te skuadra franceze, Nantes.

cana

Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...
Loading...