Published On: 3 Tetor, 2016

Njerëzit e Putinit mbërrijnë në Maqedoni (FOTO)

Udhëzuesi shpirtëror i presidentit rus Vladimir Putin, prifti Tihon është në Maqedoni.

Ai në Maqedoni është shoqëruar vazhdimisht nga klubi i motoristëve “Ujqërit e Natës”.

Ai vizitoi kompleksin e manastirit në Leshok, dhe nga atje vazhdon për në Ohrit, ku do të takohet me presidentin Gjorge Ivanov dhe disa figura tjera politike dhe fetare të Maqedonisë.

Përndryshe Tihoni është prift i Kishës Ortodokse Ruse dhe është vazhdimisht në shoqërinë e Presidentit të Federatës Ruse.

123456

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...