Published On: 22 Janar, 2016

Njehuni me kosovarën që rrëmbeu vëmendjen e Donald Trump (Foto)

  • Lisa Milicaj është vajzë e dy emigrantëve nga Kosova dhe ka shërbyer si këshilltare bashkiake në Pleasant Valley të New York’ut.

Ajo është cituar sot nga kandidati për President të SHBA Donald Trump në rrjetin social Twitter.

Trump kishte citonte një status të saj në Twitter ku shkruante mbi mbështetjen që i jep Republikanëve dhe Trump:

E vërteta duhet thënë, kurrë nuk kam dëgjuar për “National Review” derisa ata “u përpoqën” të deklarojnë luftën kundër jush. Por s’ka problem, ju tashmë e morët votën time.

Ajo zotëron tanimë një agjenci sigurimesh në pronat e patundshme.

Prindërit e saj shkuan në SHBA rreth 45 vjet më parë, por Lisa flet ende shqip./opinion.al

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...