Published On: 17 Korrik, 2016

Një zjarr i madh ka kapluar Mekën

Hoteli më i madh i qytetit të Mekës është kapluan nga zjarri.

Nuk dihet se si ka ardhur deri tek zjarri dhe nëse ka persona të lënduar që po qëndronin brenda këtij hoteli. Flaka ka arritur deri në katin  e pestë të hotelit dhe zjarrfikësit po bëjnë çmos ta shuajnë zjarrin

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...