Published On: 1 Prill, 2016

Një tjetër tentim përdhunimi dridh kësaj radhe Shkupin

Dje është sulmuar nga një person i panjohur një femër 32 vjeçare nga Shkupi, ndërsa po udhëtonte me biçikletë përgjatë rrugës për në fshatin Radushë.

Siç njoftoi sot Ministria e Brendshme, L.T (32) u prit nga hajduti që e shtyu atë në tokë dhe filloi ta godet me grushta në kokë, transmeton TetovaSot.

Ai u përpoq për të zhveshur, por pasi nuk ka arriti në qëllimin e tij ia mori telefonin celular dhe iku.

Policia po merr masa për të gjetur kryerësin dhe për sqarimin e plotë të rastit./TetovaSot

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...