Published On: 24 Korrik, 2016

Një tjetër sulm, tash prek Ohion, ka shumë viktima (Foto)

Sërish viktima. Të shtëna të shumta kanë ndodhur në një bar në qytetin Hamilton të Ohio, SHBA. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 02:00 të natës (me orën lokale).

Policia dhe urgjenca ka shkuar në vendin e ngjarjes, ndërsa besohet se ka disa viktima. Deri më tani flitet se dy persona kanë ndërruar jetë, por media flasin për më shumë se kaq të vdekur.

Një vit më parë në këtë bar kishte ndodhur një tjetër sulm me armë, që kishte përfunduar me viktima.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...