Published On: 4 Prill, 2016

Një tjetër skandal seksi në Maqedoni, kësaj radhe përfshin Strugën

  • Një skandal i madh ka shpërthyer në Strugë, pasi një avokat dhe sekretarja e tij janb kapur duke bërë seks. Lajmi ka përfshirë tërë Strugën dhe se ka qenë një autoambulancë nga Spitali i Strugës që ka nxjerrë çiftin nga zyra ku po kryenin marrëdhënien, duke i mbështjellur ata me çarçaf.

Sipas portaleve maqedonase bëhet fjalë për një avokat dhe ish-funksionarë lokal në Strugë dhe e dashura e tij, e punësuar si daktilografe në zyrën e tij.

Burime policore thanë se bëhet fjalë për një avokat të moshës mbi 50 vjeç, i cili më parë ka qenë i njohur edhe si lider i një partie politike në këtë qytet, ndërsa e dashura e tij 20 vite më e re ka qenë e punësuar si daktilografe.

Mjekët e Urgjencës së Strugës jozyrtarisht kanë bërë të ditur për ngjarjen, por duke mos dhënë detaje. Sipas tyre, ndodhë në raste të rralla që gjatë aktit të ketë probleme të tilla të shtangimit të organeve gjenitale dhe se në situata të tilla përdoren injeksione për të stabilizuar situatën.

LEXONI edhe:

http://www.shqiptari.eu/zbulhet-takimi-sekret-i-visar-ymerit-ne-konventa-me-partite-me-antishqiptare-ruse-greke-kineze/

http://www.shqiptari.eu/tmerri-gjenocidal-serb-policia-serbe-duke-i-vrare-shqiptaret-video-orgjinale/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...